شرایط و الزامات استفاده

ویرایش مرداد 1396


دسترسى و استفاده شما از خدمات وب‌سایت‌موتور مشروط به رعایت شرایط و الزامات ذیل مى‌باشد. در صورت عدم موافقت با شرایط والزامات لازم است بلافاصله استفاده از خدمت ما را متوقف نمایید.

وب‌سایت‌موتور به هیچ سازمان، نهاد و تشکل عمومی، دولتی و نیمه دولتی وابسته نیست و به صورت خصوصی اداره می‌شود و تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق منحصر به وب‌سایت‌موتور می‌باشد.

وب‌سایت‌موتور به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند و متعهد می‏‌شود در حد توان حریم شخصی شما را حفظ کند.

شما بدین‌وسیله توافق و تصدیق می‌کنید که اطلاعات صحیح، دقیق، به‌روز و کامل درخواست شده درباره خودتان را به وب‌سایت‌موتور ارائه دهید.

ارائه خدمات یا نرم‌افزار‌های رایگان باعث ایجاد حقی برای کاربر یا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم، وب‌سایت‌موتور می‌تواند با صلاحدید خود از ارائه خدمات رایگان به کاربر خودداری نماید. در قبال توقف، تعلیق و یا تغییر، وب‌سایت‌موتور به شما جوابگو نخواهد بود.

وب‌سایت‌موتور ممکن است هر نوع تغییرات را که لازم بداند در سامانه‌ها در هر زمان و بدون اطلاع انجام بدهد.

هرگونه سوءاستفاده از نام وب‌سایت‌موتور و خدمات مرتبط ممنوع می‌باشد.

شما موافقید که از خدمات وب‌سایت‌موتور برای موارد زیر استفاده نمی‌کنید:

- انتشار محتوا، ارسال و یا انتقال هر مطلب غیرقانونی، ناقض حق تکثیر، مضر، تهدیدآمیز، عامل ایجاد مزاحمت و یا سوءاستفاده، زشت و شنیع و زننده، فحشا، مایه نقض حریم خصوصی افراد، عامل ایجاد تبعیض، و یا از لحاظ نژادی و قومی بحث‌برانگیز، عمل وحشیانه، هرزه‌گری، تخطی گرافیکی یا فعالیت جرمی و یا مزاحم حتی به‌طور خفیف، داروهای ممنوع‌، نسخه‌‌ای و ضمائم‌ دارویی؛ انتقال مطالبی که حق تولید و ارائه آن را ندارید؛
- انتشار یا انتقال مطالب تبلیغی بدون اخذ مجوز از تولیدکنندگان آنها، ارسال مطالب تبلیغاتی هرزنامه و ای‌میل‌های زنجیره‌ای، و هر نوع مطلب تبلیغی غیرمجاز؛
- مطالب یا برنامه‌های رایانه‌ای آلوده به ویروس، ارسال پرونده و یا برنامه‌هایی که برای ایجاد اخلال و تخریب رایانه‌ها و یا وسایل ارتباط جمعی طراحی شده‌اند؛
- مداخله و یا ایجاد اخلال در خدمات وب‌سایت‌موتور و یا شبکه‌های مرتبط با آن، و یا سرپیچی از ملزومات و روندها و سیاست‌های مقتضی و طرح شده از طرف آنها؛
- تقض قوانین ملی و بین‌المللی، چه عمداً و چه سهواً؛
- انتشار محتوا، ارسال و انتقال مطالب، منابع و یا پشتیبانی (چه علنی و چه در خفا و تحت اسامی مستعار و غیره) از سازمان‌های شناخته‌شده به عنوان تروریست توسط ایالات متحده آمریکا.

در صورتی که وب‌سایت‌موتور نسبت به صحت پیروی شما از این توافق مظنون شود، این حق را دارد که خدمات مربوط به شما را به تعلیق درآورده یا مانع از هر گونه استفاده کنونی یا آتی شما از خدمات (یا هر قسمت وابسته آن) گردد.

وب‌سایت‌موتور مى‌تواند با به روز کردن شرایط استفاده از خدمات خود، در هر زمان، بدون اطلاع قبلی این «شرایط و الزامات» را مورد تجدید نظر قرار دهد.چنانچه شما نکته‌ای مبهم در این موافقت نامه مشاهده می‌نمایید، و نیاز به تماس با وب‌سایت‌موتور در جهت توضیحات کامل‌تر و یا ایجاد شفافیت بیشتر می‌کنید لطفاً از طریق صفحه ارتباط با ما در تماس باشید.